اتاق فرار زیرزمین

اتاق فرار زیرزمین

امتیاز : 5.0 / 5.0
5.0/5
سختی 95%
قیمت به ازای هر نفر
پیش پرداخت
اطلاعات تماس
ﯿ  

سناریوی اتاق فرار زیرزمین

بیمار MP09 (چندشخصیتی- multiple personality ) ، اکنون یک مرد ۲۸ ساله‌ است.

در دو سالگی مادرش را جلوی چشمانش به قتل می‌رسانند و از آن پس زندگی او وارد مسیر تازه‌ای می‌شود. تنها خویشاوندش دایی او بود که به دلایل متعدد در سال ۱۳۶۹ وارد مافیای تازه تاسیس کریستال(یا همان شیشه یا متآمفتامین) تهران شد. این انتخاب او موجب کشته شدن خودش و خواهرش شد و MP09 را به بهزیستی فرستاد. ‏MP09 تا ۱۸ سالگی در بهزیستی زندگی کرد ولی پس از آن مجبور بود روی پای خود بایستد.

در زمان حضور او‌ در بهزیستی گاندی تهران، اتفاقات بسیار عجیبی رخ میداد که کسی منشا آنها را نمیدانست. بعد از اینکه از آنجا رفت دیگر خبری از آن اتفاقات نبود ولی کسی هم نفهمید آن اتفاقات با او از آنجا رفته‌اند. در طی این ده سال، یعنی از روزی که با باروبندیل خود قدم به درون شهر گذاشت، هیچگاه جایی بند نشد. شغلش را مدام تغییر میداد و شب‌ها هرجایی که امکانش بود می‌خوابید. همیشه اتفاقاتی بی‌توضیح و عجیب در اطراف او رخ میداد. گم شدن افراد، قتل، دزدی و … .

این اواخر در سوپرمارکتی واقع در فلکه سوم تهران‌ پارس کار می‌کرد و همان‌جا نیز، در پستو مغازه، شب را میگذراند. دوست داشت هرچه بیشتر از محله‌ی خانه‌‌ای که او و مادرش در آن به تنهایی زندگی میکردند ، یعنی سعادت آباد تهران ، دور شود. کجا بهتر از تهرانپارس؟

دکتر آوین در ساختمان پزشکانی با نام خودش در تهرانپارس مطب داشت. او شخصا هر روز برای خرید به سوپرمارکت می‌آمد و در این رفت و آمد با MP09 مواجه شد و به او شک برد. دکتر موفق شد او را در مطب خود به دام بیاندازد و با نام تحقیقاتی تحت عنوان بیمار ‌MP09 برای انجام آزمایشات روانشناختی و مغزی، زندانی کند. تمام مساحت زیرزمین ساختمان پزشکان آوین متعلق به دکتر آوین بود و چندین اتاق داشت. اتاق‌ها برای آزمایشات سرّی دکتر طراحی شده و از امنیت بالایی برخوردار بودند. MP09 هم در یکی از این اتاق‌ها زندانی بود. چندماه بعد، دکتر به منظور بررسی و تحقیق راجع به گزارش رفتار عجیب “آدم‌خواری” در بین مردم عادی قشر شهرنشین آمریکا، عازم آنجا شد و مطب را به دستیار امین خود سپرد. ‏MP09 از این موقعیت استفاده کرد و با قتل دستیار دکتر ، خود را به عنوان دستیار جدید دکتر آوین جا زد.

سپس شروع به وقت دادن به بیماران دکتر کرد و آنها را گروه گروه به مطب کشاند.

حالا آن اتاق در زیرزمین می‌توانست کاربرد دیگری غیر از زندان و شکنجه‌گاه او پیدا کند. کاربردی که شاید در زیرزمین امنیتی ساختمان میتوانست کم‌خطرتر انجام شود. ولی این‌بار بیماران معمول همیشگی دکتر آوین نقش اصلی آن اتاق را بازی می‌کنند.

شما گروهی از بیماران دکتر هستید که این‌بار برخلاف همیشه از طرف دستیار دکتر به زیرزمین ساختمان هدایت می‌شوید تا دکتر “یک‌سری آزمایش روتین” از شما دریافت کند! ولی شاید “آزمایش‌های روتین” شما کمی بیشتر از حالت عادی به درازا بکشد؛ حتی شاید اصلا پایانی نداشته باشد!

تیزر اتاق فرار زیرزمین

درباره اتاق فرار زیرزمین

پایان اتاق فرار زیرزمین

بعداز شناسایی زیرزمین مخوف ساختمان پزشکان آوین، توسط مامورین مخفی پلیس آگاهی شرق تهران، که در قالب یک گروه از مراجعین دکتر آوین به محل نفوذ کرده بودند، MP09 در حین ارتکاب به جرم بازداشت شد. او برای رسیدگی به جرائم خود، به دادسرای جنایی تهران ارجاع داده شد. زیرزمین مذکور تا اطلاع ثانوی توسط دادستان پملپ گردید.

 

اتاق فرار زیرزمین از مجموعه دیم اسکیپ در سال 97 اولین بازی تئاتر تعاملی در تهران با ژانر ترسناک در محله تهرانپارس می باشد.

رزرو اتاق فرار زیرزمین
در حال حاضر اتاق فرار زیرزمین غیرفعال می باشد.
 • سانس های 8 و 10 شب با قیمت ویژه محاسبه می شوند.
 • پیش پرداخت رزرو مبلغ 400 هزار تومان می باشد.
 • مابقی هزینه سانس در محل مجموعه تا قبل از شروع زمان بازی باید پرداخت شود.
 • در صورت جابجایی سانس حداقل باید 8 ساعت تا قبل از زمان شروع بازی درخواست شود.
 • عودت وجه پیش پرداخت به هیچ عنوان امکان ندارد. (ترافیک، تصادف، بلایای طبیعی، مشکلات خانوادگی…)
قوانین اتاق فرار زیرزمین
 • راس ساعت در محل بازی حضور داشته باشید.
 • قبل از بازی تسویه کامل انجام میشود.
 • تاخیر تا 15 دقیقه قابل قبول است بیشتر از تایم بازی خودتان کسر میشود.
 • از آوردن همراه جدا خودداری کنید.
 • ورود حیوان خانگی ممنوع می باشد.
 • ورود افرادی که مشروبات الکلی مصرف کرده یا مواد روانگردان ممنوع می باشد.
 • در صورت کنسلی مبلغ پیش پرداخت عودت داده نمیشود.
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}